درباره ما

انجام پایان نامه

انجام پروژه

انجام پروپوزال | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری


تاریخچه موسسه مشاوران مارلیک

موسسه مشاوران مارلیک در سال 1388 توسط دو تن از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف و علم و صنعت تهران و پس از نزدیک به پنج سال تجربه در زمینه ی فعالیت های آموزشی در شهر تهران پایه گذاری شد. 

در سال 1393 شعبه ی رشت موسسه، فعالیت خود را با نام موسسه مشاوران مارلیک در سطح استان گیلان آغاز نمودیم و مفتخریم اعلام نمائیم تا کنون با بیش از 100 کارشناس بومی و بیش از 400 کارشناس مجرب از بهترین دانشگاه های ایران همکاری داشته ایم.

با توجه به رضایت و استقبال همه ی دانشجویان عزیزی که به ما اعتماد نموده اند که این خود نشانه ی کیفیت و رعایت امانت در فرآیند کاری این موسسه می باشد، تصمیم به گسترش فعالیت ها امری اجتناب ناپذیر بود.

هم اکنون با گروه پژوهشی بسیار کامل و قابل اطمینان مشاوران مارلیک تقریبا تمامی حوزه ها و رشته ها تحت پوشش خدمات موسسه مشاوران مارلیک می باشد. 

و در آینده ای نزدیک شاهد گسترش بیشتر خدمات در سایر زمینه های آموزشی و پژوهشی در مشاوران مارلیک خواهیم بود.

 

 

هدف مشاوران مارلیک کمک به شما برای رهایی از سردرگمی در انجام پایان نامه و پروپوزال شما می باشد و افتخار می کنیم که درین راه ثابت قدم بوده ایم. 

کارشناسان ما با زیر نظر داشتن مقالات روز دنیا پایان نامه ها و پروپوزال شما را تنظیم می کنند.کادر تخصصی ما پایان نامه های شما را با قیمتی مناسب و مرحله به مرحله بعد از انجام هر قسمت و تایید نهایی پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای شما به شما تحویل می دهند.


 مشاوران مارلیک متعهد است تا آخرین روز دفاع در کنار شما باشد و در طی مراحل انجام پایان نامه و پروپوزال تصحیحات احتمالی از جانب استاد راهنمای شما را اعمال کند. مشاوران مارلیک تعهد آموزش دارد بدین معنی که در هر مرحله به شما در مورد پایان نامه آموزش لازم داده می شود و دانشجو در طی مراحل انجام پایان نامه به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهد بود.

برای ثبت درخواست انجام پایان نامه |انجام پروپوزال | انجام پروژه  اینجا کلیک کنید.